Agnieszka Karkowska

Sekretariat, logistyka , reklamacje

Telefon:
+48 618 173 253

Telefon komórkowy:
+48 512 387 304

Email:
biuro@dan-wex.pl

Maciej Jelito

Rynki zagraniczne-Business partner

Telefon komórkowy:
+48 509 802 794

Email:
sales@dan-wex.pl

Menu

O firmie DAN-WEX Collection

Producent mebli tapicerowanych. Oferuje komfortowe, funkcjonalne i nowoczesne narożniki, sofy, fotele, pufy.

O Nas + nasze referencje

O Nas + nasze referencje

            Dan-wex Collection oferuje wysokiej jakości meble wypoczynkowe. Istnieje na rynku polskim od 1979r. Prowadzi sieć sprzedaży opartą o profesjonalne punkty handlowe w poszczególnych miastach Polski i Europy.

         Odbiorcy naszych wyrobów podkreślają niezmiennie ich niezawodną jakość, traktując to jako fakt wyróżniający firmę spośród  wielu producentów. Posiadamy własny wewnętrzny system kontroli jakości. Meble łączą w sobie komfort i wygodę użytkowania, tworząc atrakcyjne wzornictwo i  orginalny design. Projekty powstają we własnej pracowni i są dziełem Włodzimierza i Pawła Domachowskiego. Wyroby nasze powstały z myślą o spełnieniu oczekiwań klienta - o meblach ekskluzywnych, niebanalnych, a jednocześnie praktycznych i funkcjonalnych. W ogromnej większości nasze modele wyposażone są w perfekcyjną funkcję spania i pojemnik na pościel. Nowoczesna technologia, wysoka kultura produkcji oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły wpływają na zadowolenie klienta. Kupione od nas meble przez wiele lat będą powodem do dumy. Starannie dobrana kolekcja, solidność wykonania oraz ciągłe poszukiwania i odkrywanie nowych rozwiązań, doceniane jest przez klientów dzięki czemu możemy tak dynamicznie się rozwijać.

             Dan-Wex w swoich projektach  stosuje zawsze najwyższej jakości materiały i stawia na trwałość mebli - z myślą o latach.

Z poważaniem

O Nas + nasze referencjeDAN-WEX, Collection, meble, tapicerowane, norożniki, sofy, fotele, pufy, komfortowe, funkcjonalne, nowoczesne

DAN-WEX Collection DAN-WEX meble tapicerowane - Facebook